کانال تلگرام سبز و سالم بپیوندید
منوی اصلی

اگر شما بطورمکرر دچار تعریق شبانه می شوید بصورتی که ازخواب بیدارمی شوید و این مشکل با علائمی مانند تب یا کاهش وزن همراه است، به پزشک مراجعه کنید.    

ادامه مطلب

دلیل بیخوابی هرچه که باشد، باید بدانید که به جنین آسیبی وارد نمیسازد. بروز این امر در دوران بارداری طبیعی بوده و حدود 78% از زنان باردار را درگیر خود میسازد.

ادامه مطلب

اصل اساسی برای ارتباط برابر با انسان ها و صمیمیت همدلی است، انچه باعث می شود این همدلی اسیب ببیند عمدتا به یک سال اول برمیگردد که والدین چطور نیازهای ما را ارضا کرده اند. اگر بدرستی ارضا نشده باشند پایه بسیاری از مشکلات بین فردی را تشکیل می دهد که خود را در نژادپرستی و محل کار تبعیض های جنسی نشان می دهد.

ادامه مطلب

یکی ازمعماهای بزرگ زندگی انسان خوابیدن است.  چرا ما می خوابیم؟  انسان ها بهترین شاهد برای عملکرد خواب هستند.  خوابیدن باعث می شود که مغزمطالب اضافی داده شده را پاکسازی کرده و خاطرات زیادی را حذف کند.

ادامه مطلب

آنچه می خورید بر روی خوابتان تاثیر می گذارد. زمان آن رسیده که بدانید کدام غذاها به بهتر خوابیدن کمک می کند و کدام غذاها باعث مختل شدن خواب می شوند. 

ادامه مطلب

آیا صبح با سردرد و خستگی بیدار می شوید؟ آیا همسر شما به اتاق دیگر نقل مکان کرده است و از خرو پف کردن و نفس نفس زدن های شبانه شما خسته شده است؟ اگر چنین باشد احتمالا به آپنه خواب انسدادی (OSA) مبتلا هستید.

ادامه مطلب
مقالات تصادفی

آخرین ویدئو های پزشکی و سلامت

آخرین تست های سلامتی

از پزشکان ما بپرس
دکتر مصطفی امیری پزشکان سبز و سالم آماده پاسخ گویی به شماست
تکمیل اطلاعات مربوط به سوال
متن سؤال شما:

در صورت تمایل می توایند نام و ایمیل خود را وارد کنید تا پاسخ های ارسال شده توسط متخصصین ما برای شما، اطلاع رسانی شود.

لطفا چند لحظه منتظر بمانید ...