در خبرنامه سبز و سالم عضو شوید بپیوندید
منوی اصلی

احساس افسردگی باعث ناامیدی فرد می شود. همراه با دارو و درمان روش های زیاد دیگری نیز وجود دارد که می توان به وسیله آنها با افسردگی مقابله کرد. تغییر رفتارها، از جمله فعالیت جسمی، سبک زندگی و حتی طرز فکر، همه روش های طبیعی برای درمان افسردگی هستند.

ادامه مطلب

اگر شما یا یکی از عزیزانتان به اختلال دو قطبی مبتلا هستید، کنترل حالت های خلق و خو با داروهای مربوط به اختلال دو قطبی و انتخاب یک سبک زندگی سالم بسیار مهم است. اما آیا می دانید که برخی غذاها و مکمل های غذایی باعث بهبود یا تشدید اختلال دو قطبی در مبتلایان می شوند؟ 

ادامه مطلب

با اطمینان می توانیم بگوییم که هیچ مردی وجود ندارد که فکر داشتن آلت تناسلی بزرگتر را در سر نداشته باشد. به هرحال بعد از بیشتر از یک قرن تلاش در یافتن راهی برای بزرگ کردن آلت تناسلی مردان، هنوز راهی برای انجام این کار پیدا نشده است.

ادامه مطلب

در دوران بارداری اتفاق خوبی که می افتد رشد نوزاد است، اما این بزرگ شدن ممکن است باعث آزار کمر شود. تقریبا همه خانم ها در دوران بارداری دچار کمردرد می شوند که معمولا در نیمه دوم بارداری آغاز می شود. 

ادامه مطلب

شاید اخیرا دچار لرزش دست شده باشید یا اینکه لرزش دست هایتان شدیدتر شده باشد. ممکن است این مشکل به تدریج شروع شده باشد. یا ممکن است وقتی عصبانی و مضطرب می شوید دچار این مشکل شوید. احتمال دیگر بروز لرزش دست ها بیماری است.  

ادامه مطلب

در دوران بارداری نشانه هایی مشاهده می شوند که معمولا طبیعی هستند، اما گاهی برخی نشانه ها هشدار دهنده و خطرناکند. آیا این نشانه ها را می شناسید؟ در این مقاله به بررسی نشانه های خطرناک در دوران بارداری می پردازیم.

ادامه مطلب

زمانی که به بیماری ام اس مبتلا می شوید، سیستم ایمنی بدن به سیستم عصبی مرکزی حمله می کند و مغز، نخاع و عصب های بینایی را تحت تاثیر قرار می دهد. علائم این بیماری متنوع هستند و ممکن است به شکل منقطع بروز کنند. اگر مبتلا به بیماری ام اس باشید، ممکن است نشانه ای را در خود مشاهده کنید و سپس ماه ها یا حتی سال ها بعد نشانه ای کاملا متفاوت را تجربه کنید. طی تحقیقی که در مورد بیماری ام اس انجام شد، هفت سال پس از مشاهده اولین علائم بیماری افراد مبتلا، این بیماری تشخیص داده شد. 

ادامه مطلب
مقالات تصادفی

آخرین ویدئو های پزشکی و سلامت

آخرین تست های سلامتی

از پزشکان ما بپرس
دکتر مصطفی امیری پزشکان سبز و سالم آماده پاسخ گویی به شماست
تکمیل اطلاعات مربوط به سوال
متن سؤال شما:

در صورت تمایل می توایند نام و ایمیل خود را وارد کنید تا پاسخ های ارسال شده توسط متخصصین ما برای شما، اطلاع رسانی شود.

لطفا چند لحظه منتظر بمانید ...
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه