در خبرنامه سبز و سالم عضو شوید بپیوندید
منوی اصلی


همه ی ما میدونیم نوزادان  ،فرشته های آسمانی هستن  که به زمین فرستاده شدن . اما وقتی کسی برای اولین بار مادر یا پدر میشه تجربه ای از درک دنیای پیرامون نوزادش نداره و حتی قادر به یاد آوری تجربیات نوزادی خودش هم نیست . اما اگر باهم این مقالرو مرور کنیم تا  درک درست  و علمی از نگرش نوزاد به دنیا و حواس پنج گانه آن به دست بیاریم.

ادامه مطلب

با مراقبت درست از دندان ها و لثه ها در طول عمر خود می توانید دندان هایی سالم داشته باشید. هر چه دندان ها و لثه ها سالم تر باشند، خطر پوسیدگی دندان ها و بیماری لثه ها کمتر خواهد بود.

ادامه مطلب

سندروم تورت یا توره یک اختلال عصبی است که با حرکات غیرارادی و تکراری و یا کلامی همراه است که تیک نامیهد می شوند. اولین نشانه های سندروم توره معمولا در دوران کودکی مشاهده می شوند، معمولا بین سنین 3 تا 9 سالگی.

ادامه مطلب

بیماری نیمن پیک یک بیماری ارثی است که بر روی سوخت و ساز چربی و یا روش های ذخیره یا حذف چربی یا کلسترول از بدن تاثیر می گذارد. افراد مبتلا به بیماری نیمن پیک دچار نوعی سوخت و ساز غیر طبیعی چربی ها هستند که منجر به تجمع مقدار مضر از چربی ها در اندام های مختلف می شود.

ادامه مطلب

پورپورای ترومبوتیک ایدیوپاتیک (ITP) اختلالی است که در آن خون به طور طبیعی لخته نمی شود. این مشکل باعث کبودی و خونریزی زیاد می شود. در مبتلایان به این بیماری سطح پلاکت ها یا ترومبوسیت ها در خون به طور غیرعادی پایین است. ITP با نام پورپورای ترومبوسیتوپنیک ایمنی نیز شناخته می شود.

ادامه مطلب

احساس افسردگی باعث ناامیدی فرد می شود. همراه با دارو و درمان روش های زیاد دیگری نیز وجود دارد که می توان به وسیله آنها با افسردگی مقابله کرد. تغییر رفتارها، از جمله فعالیت جسمی، سبک زندگی و حتی طرز فکر، همه روش های طبیعی برای درمان افسردگی هستند.

ادامه مطلب
مقالات تصادفی

آخرین ویدئو های پزشکی و سلامت

آخرین تست های سلامتی

از پزشکان ما بپرس
دکتر مصطفی امیری پزشکان سبز و سالم آماده پاسخ گویی به شماست
تکمیل اطلاعات مربوط به سوال
متن سؤال شما:

در صورت تمایل می توایند نام و ایمیل خود را وارد کنید تا پاسخ های ارسال شده توسط متخصصین ما برای شما، اطلاع رسانی شود.

لطفا چند لحظه منتظر بمانید ...
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه