در خبرنامه سبز و سالم عضو شوید بپیوندید
منوی اصلی

 به عنوان والدین کودکتان، شما این فرصت را دارید که به کودک خود کمک کنید تا با احساس خشم خود کنار بیاید و این احساسات را با روش هایی که مولد و سازنده هستند بیان کند. در اینجا 5 مورد از نکاتی را که برای والدین یک کودک پرخاشگر لازم است بیان می کنیم.

ادامه مطلب

همه ی ما می خواهیم یک رابطه ی سرشار از لذت، شادی و عشق داشته باشیم. اما باید این را بدانیم که همه ی روابط با پستی ها و بلندی هایی همراه است که در مواجهه با آن ها باید برای حفظ رابطه تلاش کرد. مهم ترین عامل برای ایجاد یک رابطه ی خوب و سالم میزان تلاش زوجین برای رابطه است، در واقع رابطه مثل یک حساب بانکی است که اگر در آن سپرده کمتر از برداشت باشد با مشکل مواجه خواهید شد. صحبت در مورد احساسات و مشکلات، گذشت و کنار هم بودن از جمله عواملی هستند که به یک رابطه ی سالم و خوب کمک می کنند.

ادامه مطلب

بازی از ضروریات زندگی کودکان است. کودکان به راحتی بزرگسالان نمی توانند احساسات خود را به صورت کلامی بیان کنند، اما این کار را به وسیله ی بازی به راحتی انجام می دهند. کودک از طریق بازی احساساتی از قبیل ترس، غم، شادی،خشم و ... را بیان می کند و از این طریق احساسات امنیت می کند. همچنین بازی به کودک کمک می کند تا قادر به حل مشکلات خود گردد و اعتماد به نفس و استقلال پیدا کند.

امروزه از بازی درمانی برای حل مشکلات کودک استفاده می شود. درمانگر از طریق بازی موقعیتی را فراهم می کند تا کودک بتواند احساسات و تنش های خود را بیرون بریزد و در واقع "خود درونی اش" را نشان دهد.

ادامه مطلب

درد مفاصل از عارضه هایی است که در تمام سنین به خصوص سنین پیری ممکن است به وجود بیاید و درد ناشی از آن ممکن است بسیار آزار دهنده و چه بسا برای درمان سخت باشد.در این مقاله راه های ساده و بی دردسری را برشمرده ایم که به شما اجازه میدهد درد خود را اندکی تسکین دهید.

ادامه مطلب


بسیاری از مردم بر این باورند که اعتیاد جنسی امری رویایی و پر از لذت است،غافل از اینکه ابتلا به چنین اختلالی ممکن است اثرات و تبعات ناگواری در زندگانی چنین معتادانی به وجود آورد.در مقاله ی پیش رو به برخی از علل و علائم این اعتیاد پرداخته ایم.

ادامه مطلب

درمان فیزیکال و تمرین های ورزشی برای سیاتیک 
تمرین های ورزش درمانی که ترکیبی از ورزش های قدرتی، کشسانی و هوازی را مورد شایسته سازی و پیشنهاد می کنند، جزء لاینفک تقریبا تمام راهکار های درمانی سیاتیک هستند. 
 زمانی که بیماران

ادامه مطلب
مقالات تصادفی

آخرین ویدئو های پزشکی و سلامت

آخرین تست های سلامتی

از پزشکان ما بپرس
دکتر مصطفی امیری پزشکان سبز و سالم آماده پاسخ گویی به شماست
تکمیل اطلاعات مربوط به سوال
متن سؤال شما:

در صورت تمایل می توایند نام و ایمیل خود را وارد کنید تا پاسخ های ارسال شده توسط متخصصین ما برای شما، اطلاع رسانی شود.

لطفا چند لحظه منتظر بمانید ...
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه