کانال تلگرام سبز و سالم بپیوندید
منوی اصلی

سردردهای میگرنی نوعی سردرد عروقی هستند که ناشی از گشاد شدن رگ های خونی مغز می باشند. سردردهای میگرنی با سردردهای تنشی و استرسی متفاوت هستند.

ادامه مطلب

این کار در‌واقع به هیچ تلاش و یا آموزش ذهنی نیاز ندارد زیرا گوش دادن به موسیقی و یا خواندن با متن شعر های انواع موسیقی‌ها همانند گوش دادن به صحبت‌های دیگران و یا صحبت کردن از مدارهای عصبی توزیع شده استفاده میکند

ادامه مطلب

گوش سپردن به موسیقی مورد علاقه تان با کیفیتی مطلوب فقط باعث نمیشود که شما پاهایتان را تکان دهید .در واقع تحقیقات اخیر نشان میدهند که موسیقی تأثیرات شگرفی بر بدن انسان دارد و یکی از آن‌ها افزایش قدرت مغز است .

ادامه مطلب

میگرن بر روی هر جنبه ای از زندگی می تواند تاثیر بگذارد، از جمله رابطه عاشقانه و صمیمیت. تحقیقی که در این زمینه انجام شد حدود یک چهارم از بیماران اعلام کردند که تعداد دفعات برقراری رابطه جنسی و کیفیت آن تحت تاثیر میگرن قرار گرفته است. 

ادامه مطلب

اسکلروزیس آمیوتروفیک جانبی یا ALS یک بیماری عصبی پیشرونده است که باعث اختلال در اعصابی می شود که حرکت ماهیچه ها را کنترل می کنند. به مرور زمان این اختلال منجر به ضعف ماهیچه ها می شود و به تدریج بر روی چگونگی عملکرد بدن تاثیر می گذارد.

ادامه مطلب

ناهنجاری کیاری دارای علائم مختلفی است که این علائم بسته به نوع آن متفاوت می باشند. روش های درمان این ناهنجاری نیز بستگی به نوع آن دارد.

ادامه مطلب

ناهنجاری های کیاری در واقع نقص های ساختاری در مخچه می باشند. مخچه بخشی از مغز است که کنترل کننده تعادل می باشد. برخی افراد مبتلا به ناهنجاری کیاری هیچ علائمی از خود نشان نمی دهند.

ادامه مطلب
مقالات تصادفی

آخرین ویدئو های پزشکی و سلامت

آخرین تست های سلامتی

از پزشکان ما بپرس
دکتر مصطفی امیری پزشکان سبز و سالم آماده پاسخ گویی به شماست
تکمیل اطلاعات مربوط به سوال
متن سؤال شما:

در صورت تمایل می توایند نام و ایمیل خود را وارد کنید تا پاسخ های ارسال شده توسط متخصصین ما برای شما، اطلاع رسانی شود.

لطفا چند لحظه منتظر بمانید ...