در خبرنامه سبز و سالم عضو شوید بپیوندید
منوی اصلی

تنها در 2 درصد از موارد آلزایمر علت ژنتیکی دارد، در حالیکه تا 98 درصد علت بروز آلزایمر رژیم غذایی اشتباه و سبک زندگی نادرست و پیر شدن مغز است. 

ادامه مطلب

دیفتری نوعی عفونت باکتریایی جدی است که برغشاء مخاطی گلو و بینی تاثیر می گذارد. این بیماری معمولا از طریق تماس نزدیک شخصی به شخص دیگر و یا از طریق تماس با اشیاء یی که دارای باکتری هستند ماننداستفاده از فنجان یا دستمال پخش می شود . 

ادامه مطلب

بتازگی، جان دی گارتنر گفته است "ترامپ، یک بیمار روانی خطرناک است و از لحاظ روانی قابلیت رئیس جمهور شدن را ندارد." به اعتقاد وی در ترامپ علائم و نشانه های "خودشیفتگی بدخیم" وجود دارد که در واژه نامه پزشکی کمپبل، این بیماری، ترکیبی از خودشیفتگی، اختلال شخصیتی ضد اجتماعی، پرخاشگری و سادیسم (دیگر آزاری) تعبیر شده است.

ادامه مطلب

سندرم هپاتورنال (HRS)، یک وضعیت پزشکی تهدید کننده و مرگبار بشمار میرود که در آن عملکرد کلیه در افراد مبتلا به سیروز یا نارسایی برق آسای کبد (نارسایی حاد کبد) به سرعت رو به زوال میرود.

ادامه مطلب

برخی از بیماری های زنان به نسبت شایع تر، جدی تر و یا مقام تر به درمان هستند. در صورتیکه این بیماری ها درمان نشوند، میتوانند گسترش پیدا کنند و به مشکلات جدی تر، مانند بیماری التهابی لگن (PID) یا سرطان دهانه رحم تبدیل شوند.

ادامه مطلب
مقالات تصادفی

آخرین ویدئو های پزشکی و سلامت

آخرین تست های سلامتی

از پزشکان ما بپرس
دکتر مصطفی امیری پزشکان سبز و سالم آماده پاسخ گویی به شماست
تکمیل اطلاعات مربوط به سوال
متن سؤال شما:

در صورت تمایل می توایند نام و ایمیل خود را وارد کنید تا پاسخ های ارسال شده توسط متخصصین ما برای شما، اطلاع رسانی شود.

لطفا چند لحظه منتظر بمانید ...
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه