در خبرنامه سبز و سالم عضو شوید بپیوندید
منوی اصلی

آندومتریوز، بیماری شایعی است که در آن بافتی که بعنوان دیواره رحم (آندومتر) عمل میکند، در بیرون رحم نیز یافت میشود.

ادامه مطلب

زمانی که اعتقاد فرد نسبت به ظاهر خود با آنچه واقعا هست، متفاوت باشد، ممکن است منجر به بروز اختلال هویت تمامیت بدن شود. این اختلال افراد بسیار کمی را تحت تاثیر قرار می دهد و معمولا با تمایل به قطع یکی از اعضای بدن همراه است.

ادامه مطلب

اختلال خلقی فصلی یا SAD نوعی افسردگی است که هر سال در یک زمان خاص و در همان فصل بروز می کند. ممکن است در زمستان دچار افسردگی شوید، اما در تابستان و بهار خیلی حس بهتری داشته باشید. برخی دیگر نیز در ماه های تابستان دچار افسردگی و اندوه می شوند.

ادامه مطلب

سینوس کودکان به طور کامل تا اواخر سنین نوجوانی شکل نمی گیرد . اگر چه سینوس کوچکی بهنگام تولد در فک بالا (پشت گونه) و استخوان غربالی (بین چشم) وجود دارد. بر خلاف بزرگسالان، تشخیص سینوزیت در کودکان دشوار است زیرا این عارضه ممکن در اثر مشکلات دیگری همچون بیماری ویروسی و آلرژی ایجاد شده باشد .

ادامه مطلب

افراد مبتلا به عدم تحمل لاکتوز توانایی هضم قند (لاکتوز) شیر را ندارند . در نتیجه پس از خوردن ونوشیدن فرآورده های لبنی دچار اسهال ، گاز و نفخ معده می شوند . این بیماری که به آن سوء جذب لاکتوز هم می گویند ، معمولا بی ضرر است، اما دارای علائم و نشانه های آزاردهنده ای با خود به همراه دارد.
معمولا كمبود لاكتاز (آنزيمی كه در روده كوچک توليد ميشود) عامل اصلی اين بيماری محسوب می شود . 

ادامه مطلب
مقالات تصادفی

آخرین ویدئو های پزشکی و سلامت

آخرین تست های سلامتی

از پزشکان ما بپرس
دکتر مصطفی امیری پزشکان سبز و سالم آماده پاسخ گویی به شماست
تکمیل اطلاعات مربوط به سوال
متن سؤال شما:

در صورت تمایل می توایند نام و ایمیل خود را وارد کنید تا پاسخ های ارسال شده توسط متخصصین ما برای شما، اطلاع رسانی شود.

لطفا چند لحظه منتظر بمانید ...
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه