منوی اصلی
نتیجه جستجوی مقالات "چرخه قاعدگی"
مشاهده مقالات بیشتر

پرسش‌وپاسخ

Question/Answer

سوالات خود پیرامون مسايل پزشکی را از سبزوسالم بپرسید. توضیحات بیشتر

جستجو در سوالات پزشکی و سلامت

میخواستم بدونم چجوری چرخه قاعدگیومحاسبه کنیم
سلام چرخه قاعدگی من درست نیس موقع پریود درد زیاد و استفراغ دارم میخوام بدونم آیا ممکنه من کیست داشته باشم؟
سلام دکتر نامزدم بین 30 ام ماه گذشته تا سوم این ماه پریدوش بوده. در آن زمان مقاربت محافظت نشده داشتیم و پیشگیری از بارداری هم نداشتیم. دو هفته بعد، در شانزدهم ماه جاری، دوبره مقاربت داشتیم. این بار او یک قرص I-pill خورد. ما دوباره در 23 ام و 24 ام این ماه مقاربت محفاظت نشده داشتیم. چون نامزدم میترسید، یک قرص I-pill دیگری در 24 این ماه خورد. حالا می خواهم که به پرسش های زیر پاسخ دهید: 1. آیا لازم بود در 24 این ماه یک قرص I-pill دیگر بخورد، با وجودیکه در 17 ام همین ماه یک دونه خورده بود؟ 2. آیا شما توصیه می کنید که نامزدم در 3 ام این ماه، وقتی پریودش به پایان میرسه بعد از مقاربت قرص بخوره؟ 3. او در 23 ام ماه جاری، یه کمی لکه بینی داشت. آیا این می تواند نشانه هایی از چرخه قاعدگی بعدی باشد؟ متشکرم
سلام دکتر، من یک زن 25 ساله مبتلا به سندرم تخمدان پلی کیسکیک هستم. از هفته گذشته، مصرف قرص Normoz را شروع کردم. امروز رابطه محافظت نشده داشتم، که میشه روز چهاردهم چرخه قاعدگی ام. قرص Unwanted-72 را ظرف یک ساعت بعدش خوردم. شانس بارداری چقدره؟ آیا ممکنه باردار شوم؟ لطفا کمک کنید؟
سلام دکتر ما برای باردار شدن داریم IVF میکنیم. نطفمونو در این ماه منجمد کرده ایم و در این ماه قرار است برای انتقال جنین برنامه ریزی کنیم، که روز چهاردهم چرخه قاعدگی همسرم است. در اسکن همه چیز طبیعی به نظر می رسد، ضخامت اندومتر 9.7 میلی متر است و جریان خون خوبی دارد. امروز، زمانی که برای پیگیری رفتیم، دکتر به ما گفت که جداره به 7.8 کاهش یافته است و باروری مشکل است، بنابراین انتقال جنین را کنسل کرد. به ما گفت که این ممکن است به دلیل فیبروئیدی باشد که امروز دیده. برای تأیید این موضوع، من در دو مرکز مختلف انجام اسکن انجام دادم و اونا هم تایید کردند که همسرم فیبروئید داخلی 1.5 سانتی متری دارد. عواقب ناشی از این امر چه می تواند باشد؟ چطوری این مشکل رو حل کنیم ؟ گزینه های درمانی چه هستن؟ ما نمی دانیم چطوری ضخامت دیواره رحم ناگهان کاهش یافته است. همسرم قرص Progynova مصرف میکرد. دکتر از ما خواست مصرف آن را متوقف کنیم. لطفا به ما کمک کنید که این مشکل حل شود. با تشکر.
من از روز 9 چرخه قاعدگی تا امروز ک میشه 18 قاعدگی سینم درد داره مشکل چیه و دو سه روزه ترشح سفید غلیظ دارم اون چیه
سلام من ماه قبل بیست و نهم پریود شدم. این ماهم بیست و هفتم. چرخه قاعدگی من چندروزست اصلا کلا گیج شدم..
از پزشکان ما بپرس
سوالات خود را از پزشکان متخصص ما بپرسید

در صورت که سوال و یا مشکل پزشکی خاصی دارید به راحتی می توانید سوالات خود را از پزشکان متخصص ما بپرسید و به سرعت پاسخ تخصصی دریافت کنید. برای این منظور می توانید از ربات تلگرامی ما با نام @askq_bot استفاده کنیبد.

برای انتقال به ربات پرسش و پاسخ پزشکی کلیک کنید
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه