کانال تلگرام سبز و سالم بپیوندید
منوی اصلی

طبق نتایج حاصل از بررسی های انجام شده تاکنون میزان شیوع سرطان در بین آتش نشان ها بسیار بالا بوده است. برخی افراد در مشاغل خاص به دلیل روبرو شدن با مواد خاص بیش از دیگران در معرض خطر ابتلا به سرطان هستند. 

ادامه مطلب

خونریزی لثه ها در زمان مسواک زدن علل مختلفی می تواند داشته باشد. گاهی این خونریزی موقت هستند، اما گاهی می تواند نگران کننده باشد. اگر دچار خونریزی لثه شده اید که برایتان نگران کننده است به دندانپزشک مراجعه کنید. 

ادامه مطلب

توصیه می شود روزی یک بار بین دندان های خود را با استفاده از نخ دندان تمیز کنید. پلاک هایی بین دندان ها قرار می گیرند که با استفاده از مسواک خارج نمی شوند، به همین دلیل استفاده از نخ دندان ضروریست.

ادامه مطلب

چندی پیش، آژانس استانداردهای غذایی اروپا (EFSA) اعلام کرد نوتلا سرطان زاست و کمی بعد، مجددا اعلام کرد نوتلا محتوی مقدار زیادی روغن پالم است و هنگامیکه در دمای بالای 200 درجه سانتیگراد تصفیه میشود، بطور بالقوه ای نسبت به سایر روغن های گیاهی، سرطان زاتر میشود. به دنبال این خبر، نگرانی ها در اروپا اوج گرفته است و طرفداران آن در ابهام این موضوع بسر میبرند که آیا واقعا نوتلا سرطان زاست؟

ادامه مطلب

حدود 90 درصد از افرادی که  مبتلا به انسداد مزمن ریوی هستند ، سیگارمی کشند و یا سابقه مصرف سیگار را دارند . دود سیگار و قرار گرفتن در معرض محرک های محیطی و آلودگی هوا نیز می تواند خطر ابتلا به انسداد مزمن ریوی را  افزایش دهد.
 در موارد بسیار نادر، ژنتیک و سابقه این بیماری در خانواده می تواند منجر به اختلال انسدادی مزمن ریوی گردد ، حتی اگر به هیچ وجه سیگار نکشیده باشید. 
 

ادامه مطلب
مقالات تصادفی

آخرین ویدئو های پزشکی و سلامت

آخرین تست های سلامتی

از پزشکان ما بپرس
دکتر مصطفی امیری پزشکان سبز و سالم آماده پاسخ گویی به شماست
تکمیل اطلاعات مربوط به سوال
متن سؤال شما:

در صورت تمایل می توایند نام و ایمیل خود را وارد کنید تا پاسخ های ارسال شده توسط متخصصین ما برای شما، اطلاع رسانی شود.

لطفا چند لحظه منتظر بمانید ...