منوی اصلی
انتخاب بخش بندی سوالات
سلام برای اشتهای کودک 1سال و4ماهم چکارکنم
پاسخ
دکتر پزشکان سبز و سالم-1 دکتر پزشکان سبز و سالم-1
۴۸ / ۱۰ / ۱۱ | ساعت ۴ ق.ظ

سلام، گاهی بی اشتهایی یا امتناع کودک از غذا خوردن ریشه در رفتارهای والدین یا لجبازی کودک دارد. به هرحال برای بهبود اشتهای کودک توصیه می کنیم از میوه ها، سبزیجات و انواع سالادها استفاده کنید، درحالیکه سس ها و انواع نوشابه ها اشتهای کودک را کم می کنند. به علاوه حداقل یک ساعت قبل از وعده غذایی اصلی هیچ تنقلاتی به کودک ندهید، کودک را عادت بدهید همان غذایی که برای بقیه پخته اید را بخورد مگر اینکه حساسیت غذایی داشته باشد یا واقعا از آن غذا بدش بیاید؛ کودک بهانه گیر را در تهیه مواد اولیه غذا و پخت آن سهیم کنید و به یاد داشته باشید لازم نیس کودک حجم زیادی غذا بخورد، رفع نیازهای تغذیه ای کودک کافیست.

برای پرسیدن سوالات پزشکی خود، می توانید به ربات تلگرام هوشمند سبزوسالم مراجعه کرده و سوالات خود را از پزشکان متخصص بپرسید.
آدرس ربات تلگرام سبزوسالم:

https://t.me/askq_bot
تخفیف لیزر موهای زائد ویژه ماه رمضان
مقالات تصادفی

آخرین چند رسانه ای های پزشکی و سلامت

آخرین تست های سلامتی

از پزشکان ما بپرس
سوالات خود را از پزشکان متخصص ما بپرسید

در صورت که سوال و یا مشکل پزشکی خاصی دارید به راحتی می توانید سوالات خود را از پزشکان متخصص ما بپرسید و به سرعت پاسخ تخصصی دریافت کنید. برای این منظور می توانید از ربات تلگرامی ما با نام @askq_bot استفاده کنیبد.

برای انتقال به ربات پرسش و پاسخ پزشکی کلیک کنید
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه