منوی اصلی
انتخاب بخش بندی سوالات
سلام مادرم به شدت استرس و اضطراب دارد و نمی تواند یکجا بنشیند. انگار میخواهد برای رهایی از استرس فرار کند و یا دارد بزند. چند بار به چند دکتر مراجعه کردیم متخصص اعصاب و روان و یا متخصص مغز و اعصاب اما جواب نگرفتیم لطفا راهنمایی کنید که به چه دکتری مراجعه کنیم و کجا؟
پاسخ
دکتر علی ادیبی دکتر علی ادیبی
۴۸ / ۱۰ / ۱۱ | ساعت ۴ ق.ظ

برای درمان بیماری های اعصاب وروان بایدبیماری به درستی ودقت ریشه یابی بشه وعامل اضطراب شناسایی واززندگی فردحذف یا تقلیل بشوداگرعامل اضطراب همچنان درزندگی فردباشدمصرف داروفایده ای نداردضمنا نوع داروودوزان نیزبایدمتناسب باشدت بیماری تجویزشود به نظرمن بجای مراجعه به متخصص مغزواعصاب به روانشناس متبحرمراجعه کنید

مشهدصیاد۴۶ پ۱۴ 9013242797

برای پرسیدن سوالات پزشکی خود، می توانید به ربات تلگرام هوشمند سبزوسالم مراجعه کرده و سوالات خود را از پزشکان متخصص بپرسید.
آدرس ربات تلگرام سبزوسالم:

https://t.me/askq_bot
تخفیف لیزر موهای زائد ویژه ماه رمضان
مقالات تصادفی

آخرین چند رسانه ای های پزشکی و سلامت

آخرین تست های سلامتی

از پزشکان ما بپرس
سوالات خود را از پزشکان متخصص ما بپرسید

در صورت که سوال و یا مشکل پزشکی خاصی دارید به راحتی می توانید سوالات خود را از پزشکان متخصص ما بپرسید و به سرعت پاسخ تخصصی دریافت کنید. برای این منظور می توانید از ربات تلگرامی ما با نام @askq_bot استفاده کنیبد.

برای انتقال به ربات پرسش و پاسخ پزشکی کلیک کنید
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه