منوی اصلی
انتخاب بخش بندی سوالات
من فوبی ذهنی و دیدنی خون دارم دارم عکس ها و تصاویر میبینم اما بدتر شدم ولی پیشرفت احساس میکنم ایا تاثیری داره که این افکار عادی بشه ؟
پاسخ
دکتر علی ادیبی دکتر علی ادیبی
۴۸ / ۱۰ / ۱۱ | ساعت ۴ ق.ظ

مواجهه باترس درفوبیای خون ازطریق دیدن تصاویر انهم بصورت افزایشی یعنی مثلا بادیدن تصاویرافرادمجروح شروع وبه تدریج بیماربا هدایت مشاور وروش های ارامش بخش وتوصیه های درمانی وی به سمت دیدن صحنه های واقعی پیش میرود ودربیشترمواقع مناسب میباشدالبته تاحدزیادی به خودشماهم بستگی دارد همچنین درکناراین درمان بایدپی درپی موردمشاوره وارزیابی قراربگیریدتادرصورت نیاز ازروش های درمانی دیگرنیزبهره مندشوید

مشهدصیاد۴۶ پ۱۴ 9013242797

برای پرسیدن سوالات پزشکی خود، می توانید به ربات تلگرام هوشمند سبزوسالم مراجعه کرده و سوالات خود را از پزشکان متخصص بپرسید.
آدرس ربات تلگرام سبزوسالم:

https://t.me/askq_bot
تخفیف لیزر موهای زائد ویژه ماه رمضان
مقالات تصادفی

آخرین چند رسانه ای های پزشکی و سلامت

آخرین تست های سلامتی

از پزشکان ما بپرس
سوالات خود را از پزشکان متخصص ما بپرسید

در صورت که سوال و یا مشکل پزشکی خاصی دارید به راحتی می توانید سوالات خود را از پزشکان متخصص ما بپرسید و به سرعت پاسخ تخصصی دریافت کنید. برای این منظور می توانید از ربات تلگرامی ما با نام @askq_bot استفاده کنیبد.

برای انتقال به ربات پرسش و پاسخ پزشکی کلیک کنید
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه