ایروپان= بزرگترین اپلیکیشن کاربردیِ خرید باکیفیت (تخفیف واقعی) و ارزان از سراسر کشور

ایروپان= تبلیغات مقرون به صرفه و مستمر برای صاحبان مشاغل و تولید کنندگان کالا و خدمات


ایروپان چیست و چگونه کار می کند؟

ایروپان یک شرکت نوین تجارت و تخفیف الکترونیک برای خدمت به عموم جامعه می باشد. این شرکت اغلبِ عیوب شرکت های تبلیغات الکترونیک فعلی را رفع کرده است. در واقع، ایروپان، علاوه بر معرفی تخفیف های ویژه به مردم، به خفظ سرمایه و سود برگشتی صاحبان مشاغل و تولید کنندگان کالا و خدمات نیز اهمیت می دهد. ایروپان یک پل ارتباطی محکم میان صاحبان مشاغل، تولید کنندگان کالا وخدمات باکیفیت و مردم است.


عصر ارتباطات و تبلیغات نوین: صاحبان مشاغل، حرفه ها و تولیدکندگان، ایروپان و مردم

رقابت بی سابقه اصناف امروزی سبب شده برخی صاحبان مشاغل و تولیدکنندگان کالا و خدمات پیشی گرفته و برخی دیگر از قافله عقب بمانند. در این میان، آن دسته از مشاغل که علاوه بر تخصص و مهارت، یک برنامه معین و حرفه ای اکترونیکی-تبلیغاتی برای معرفی خود به مردم دارند، موفق ترند.

استفاده از فن آوری های عصر ارتباطات نوین یک ضرورت است. امروزه حرفه ها تخصصی شده اند. برای موفقیت در هر شغلی و کسب درآمد، باید با شرکت های تبلیغاتی موثر و مقرون به صرفه قرارداد بست. امروزه دیگر تبلیغات شخصی به کمک بنر، پیامک، وب سایت شخصی و غیره اصلا مقرون به صرفه نیست. زیرا تبلیغ باید مستمر و همیشگی باشد. حتی اگر تبلیغات خود را به دست یک شرکت معروف بسپارید، باز هم باید کاری کنید که هزینه زیادی متحمل نشوید. وگرنه بیشترِ سودِ کسب و کار شما به حساب شرکت های تجارت الکترونیکی واریز می شود. یعنی، باز از قافله عقب می مانید.


چهار سوال مهم ایروپان از صاحبان کسب و کار

 1. چقدر هزینه و زمان برای تبلیغات خود صرف می کنید؟
 2. آیا از سه فن آوری تجارت الکترونیک، بازاریابی دیجیتال، و مدیریت تجربه مشتری بهره برده اید؟
 3. آیا از میزان بازگشت سرمایه و سود خود پس از تبلیغات رضایت داشته اید؟
 4. آیا علاقه دارید ببینید "ایروپان" چگونه به کاهش قابل توجه هزینه و زمان برای تبلیغات مستمر شما کمک می کند؟

طبق تحقیقات، سه تکنولوژی برتر برای افزایش سرمایه شما در آینده و اکنون وجود دارد:  بازاریابی دیجیتال (digital marketing)، تجارت الکترونیک (E-Commerce)، مدیریت تجارب مشتری (customer experience management). طبیعیست این تخصص ها را باید فقط به صاحب نظران سپرد.

مجموعه ایروپان با بهره مندی از تیم های تبلیغاتی-الکترونیک، تیم های هوش مصنوعی برتر، مدیریت مشتری، چندین ابرسایت، بازاریابان، و دانش نیازهای مردمی می تواند کمکهای شایانی به رونق کسب و کار شما ارایه دهد.


ویژگی های منحصر به فرد ایروپان

کمک به شناخت بهتر مخاطب نکته ایست که خیلی از صاحبان مشاغل و تولیدکنندگان ممکن است نادیده گرفته باشند.. ایروپان می داند مردم چه می خواهند. ایروپان کمک های شما را به مردم معرفی می کند. نیاز مخاطبان را می شناسد و تبلیغات را طبق نیازهای مردم طراحی می کند. ایروپان از شما یک برند تخصصی و همیشگی می سازد.

جایگاه سازی صاحبان کالا و خدمات و فروشندگان: قراردادن شما در گزینه های برتر مورد انتخاب مردم  

در نظر گرفتن زمان و هزینه: به عنوان مهمترین عاملهای حفظ ارتباط شما با مردم

داشتن چندین ابرسایت برتر و طراحی انواع بات های تلگرامی به پشتیبانی تیم های هوش مصنوعی پرقدرت، پرتجربه  و حرفه ای. بنابراین، علاوه بر بات رایگان @iropon برای اعلام تخفیف های ویژه از طرف صاحبان حرفه ها و مشاغل، می توانید از چندین سایت اصلی و فرعی دیگر مجموعه ایروپان برای تبلیغات خود بهره ببرید.


چرا ایروپان مقرون به صرفه تر از شرکت های تجارت الکترونیک و تبلیغاتی فعلی ست؟

برخی صاحبان مشاغل و تولیدکنندگان مستعد در کشور از امکانات تبلیغی برای معرفی محصولات باکیفیت خود به مردم برخوردار نیستند. آنها باید بارها و بارها به شرکت های تبلیغات الکترونیک پول بپردازند و قرارداد ببندند، تا بتوانند توسط عموم مردم به سرعت شناسایی شوند. پرداخت مداوم پول به شرکت های تبلیغاتی عذاب آور است.

ایروپان راهی بسیار آسان برای تبلیغ مستمر و مقرون به صرفه برای تمامی صاحبان مشاغل و حرفه ها باز کرده است. منظور ما از مقرون به صرفه این است که هم مردم سود می کنند هم شما. هم کالا و خدمات باکیفیت از طرف شما به مردم می رشد و سود برگشتی سرمایه شما افزایش می یابد. 


تخفیف برای همه

اگر در یک بازه زمانی مشخص، تعداد خریداران گروهیِ کالا و خدمات افزایش یابد، امکان تخفیفهای به صرفه تر نیز وجود خواهد داشت. برای مثال، لیزردرمانی با یک دستگاه معتبر باکیفیت مانند الکس برای رفع موهای زائد هزینه زیادی می برد. اگر متقاضیان گروهیِ لیزر موهای زائد زیاد شوند، افراد بیشتری می توانند از تخفیف های ویژه بهره ببرند. به عبارت دیگر، اقشار کم درآمدتر نیز می توانند از این خدمات گزاف بهره ببرند.


 
مزیت ایروپان به شرکت های تجارت الکترونیکی فعلی در کشور
 اغلب شرکت های تبلیغاتی بیشتر به فکر جیب خود هستند تا سود صاحبان مشاغل یا رضایت مشتریان. ایروپان، با شرکت های تجارت-تبلیغ الکترونیک فعلی در ایران، تفاوتهای ویژه ای دارد.

ایروپان هزینه های آنچنانی برای صاحبان مشاغل و تولیدکنندگان کالا و خدمات نمی تراشد.

ایروپان به کمک بات تلگرامی @iropon کدهای ویژه تخفیف را در نظر می گیرد. این کدها در بازه زمانی مشخصی قابل استفاده اند.

کد ویژه تخفیف در صورت عدم استفاده مشتری، قابل استرداد به صاحب اصلیِ شغل یا خدمات می باشد (برعکس شرکت های تجارات الکترونیک فعلی).  یعنی، ایروپان فقط به فکر سود یک طرفه برای خود نیست و هزینه زیادی برای صاحبان مشاغل و تولیدکنندگان کالا و خدمات نمی تراشد.

برخلاف شرکت های تبلیغات و تجارت الکترونیک فعلی، تاجر یا صاحب یک بیزینس پولی برای عضویت در کانال ایروپان برای معرفی خود پرداخت نمی کند.

ایروپان فرصتیست برای معرفی تولید کنندگان و صاحبان مشاغل محلی که بدون صرف هزینه های گزاف تبلیغاتی، خود را به مردم معرفی کنند.

بر خلاف شرکت های تجارت الکترونیک دیگر، خریدار هیچ هزینه ای به ایروپان پرداخت نمی کند. تمامی هزینه ها با مراجعه به محل اصلی ارایه دهنده کالا و خدمات باکیفیت پرداخت می شود. شما کدهای تخفیف را تحویل می دهید و از تخفیف واقعی بهره مند می شوید.

ثبت تبلیغات برای صاحبان مشاغل و تولیدکنندگان در ایروپان رایگان است (تایید شده طبق قوانین کسب و کار اینترنتی-الکترونیکی).


توضیحات بیشتر در رابطه با استفاده از تخفیف ها

مصرف کنندگان با گوشی همراه یا لپ تاپ ... به جستجو درباره انواع تخفیف ها می پردازند. به کمک ایروپان، افزایش فروش و درآمد و ارتباط وسیع تر با مردم حاصل می شود.

هر نوع کالا یا خدمات مجاز در کشور قابل تخفیف است. کدهای ویژه تخفیف برای همه چیز در دسترس عموم قرار می گیرد: کنسرت، تئاتر، وقایع ورزشی، خرید انواع کالا، جلسات لیزر، ...

به جای تخفیف روی کاغذ، کد تخفیف را از طریق کانال تلگرام iropon دریافت می کنید.

ما مشاغل محلی و تولید کنندگان موفق را به مردم معرفی می کنیم که حاضرند با شیوه تخفیف دهی در زمان های تعریف شده به مردم خدمات ارایه دهند و هزینه های مصرف کننده را پایین تر بیاورند.

صاحبان مشاغل تخفیف های خود را به طور رایگان مردم اعلام می کنند.

صاحبان مشاغل نیازی به پرداخت مبالغ هنگفت به سروری مانند نت برگ ندارند.

ایروپان تمامی شهرها و مناطق ایران زمین را پوشش می دهد.

تخفیف گروهی و جمعی در تاریخ های: هفتگی، ماهانه،  فصلی، آخر هفته، تعطیلات و اعیاد مذهبی ...

معرفی نزدیک ترین مراکز تخفیف دهنده مانند مراکز تامین سرگرمی، سفر، خرید کالا، خدمات پزشکی-درمانیِ با کیفیت به محل سکونت مردم (گوگل مپ)

 پیگیری رضایت یا نارضایتی مشتری: مشتریان ناراضی توسط صاحبان مشاغل و خدمات جبران خسارت می شوند و یا می توانند جنس را برگردانند.

برنامه عضویت VIP: کاربران VIP نسبت به اعضا عادی 12 ساعت زودتر از تخفیف های ویژه مطلع می گردند.

برنامه اهدای جوایز صاحبان مشاغل ایروپان به مشتریان دایمی خود

صاحبان مشاغل خود تخفیف ها را اعلام می کنند. بنابراین، هیچ ضررسرمایه ای وجود ندارد.

اگر مشتری از کد تخفیف استفاده نکند، هیچ پولی از صاحب شغل برای تبلیغ کسر نمی گردد. یعنی، مقدار کد تخفیف استفاده نشده برای صاحب شغل محفوظ می ماند و به ایروپان پرداخت نمی شود.

ایروپان قراردادهای شفافی با صاحبان مشاغل و تولیدکنندگان کالا و خدمات منعقد می کند. شعار ایروپان راستی و درستی در رابطه دو طرفه ارایه دهنده خدمات و کالاها-ایروپان برای خدمت به مردم است. 


مشتری با عضویت در کانال تخفیف های ویژه ایروپان (@iropon) می تواند:

 1. از انواع تخفیف ها درباره اجناس باکیفیت، ابزار سرگرمی (بلیط کنسرت، تئاتر، مسابقه ورزشی ...)، خدمات پزشکی-درمانی-جوانسازی-لیزر ... مطلع شود.
 2. کدهای ویژه تخفیف در بازه زمانی مشخصی دریافت کند.
 3. نزدیکترین مراکز تخفیف به محل سکونت خود را شناسایی کند.
 4. در پول و وقت خود برای خرید هر چیزی صرفه جویی کند.
 5. از اخیرترین تولیدات و محصولات باخبر شود. برای مثال، نمایشگاه مبل و لوازم خانگی.
 6. به راحتی با صاحبان مشاغل  محلی و تولید کنندگان در ارتباط باشد.

  یک نکته مهم که ایروپان رعایت می کند:

شرکت های تبلیغی دیگر در قبال عدم مراجعه مشتری برای دریافت تخفیف هیچگونه وجهی به صاحب شغل استرداد نمی کنند. اما ایروپان اینگونه نیست. یعنی، به ازای هر بار تخفیف استفاده نشده توسط مشتری، هیچگونه وجهی از شرکت های تامین و فروش کالا یا خدمات دریافت نمی کند.

نکته درباره مزیت ایروپان: ایجاد ارتباطات فوق سریع و گسترده بین صاحبان تجاری و مشتریان. به طوریکه از هیچ راه دیگری به جز ایروپان نمی توان چنین پل های ارتباطی را ساخت.

مریم اکبری زاده

با عضویت در کانال تلگرامی iropon@ از تمامی تخفیف ها و چگونگی تبلیغ کالاها و خدمات خود آگاه شوید.

 

نشانی بهترین مراکز لیزر موهای زائد ایران نشانی بهترین مراکز لیزر موهای زائد ایران