اکثر بزرگسالان هنگامی که احساس تشنگی می کنند آب می نوشند.  میزان نیازبدن به آب بستگی به اندازه بدن، سطح فعالیت، آب و هوا  و سلامت عمومی افراد دارد. 
بدن افراد ورزشکارکه بیشترعرق می کنند نیازبه آب بیشتری دارد.   

آب بنوشید تا به سنگ کلیه دچارنشوید!
یکی ازمعجزات نوشیدن آب کاهش تشکیل سنگ کلیه است.  خطر ابتلا به سنگ کلیه را با نوشیدن مقدارزیادی آب کاهش دهید.  بعضی ازافراد بخصوص کودکان که آب کافی نمی نوشند بیش ازسایرین دچاردردهای ناشی ازسنگ کلیه می شوند. 
آب املاح و مواد معدنی موجود درادرار را که ازکریستال های جامد یا همان سنگ کلیه  تشکیل شده،  رقیق می کند.  سنگ کلیه نمی تواند درادرار رقیق تشکیل شود.  

آب بنوشید تا دچاریبوست نشوید!
مصرف آب همراه با فیبربرای هضم غذا مؤثراست.  آب کمک می کند تا ذرات بی مصرف ازسیستم گوارش عبورکند.  اگربه اندازه کافی آب ننوشید، بدن شما دچارکم آبی شده و درنتیجه روده بزرگ نیزخشک می شود و فضولات اضافی ازبدن دفع نمی شود.

آب بنوشید تا لاغرشوید!
نوشیدن آب سوخت و سازبدن را بالامی برد و باعث می شود که کمتراحساس گرسنگی کنید بخصوص اگرآب سرد بنوشید.  قبل ازغذا یک لیوان آب بنوشید تا زودتراحساس سیری کنید.  هنگام غذا خوردن بجای مصرف نوشیدنی های پرکالری ازآب استفاده کنید.

آب بنوشید تا کمتراحساس خستگی کنید!
اگراحساس می کنید بی انرژی هستید آب بنوشید.  نوشیدن آب کافی پمپاژقلب را بالا می برد و درنتیجه خون بیشتری دربدن به گردش درمی آید و اکسیژن و سایرمواد مغذی به سلولها منتقل می شوند.آب بنوشید تا ازاسترس خود بکاهید!
حدود 70٪ تا 80٪ از بافت مغز را آب تشکیل می دهد.  اگربدن شما دچارکم آبی باشد،  بدن و ذهن شما به استرس دچارمی شود.
اگراحساس تشنگی می کنید به این معنی است که بدنتان دچارکم آبی شده است.   
برای پایین نگه داشتن سطح استرس همیشه  یک لیوان یا بطری آب روی میز کار خود بگذارید و مرتب  بنوشید.  
 
آب بنوشید تا دچارگرفتگی عضلات نشوید!
نوشیدن آب به جلوگیری ازگرفتگی عضلات کمک می کند و مفاصل را نیزنرم و روان می کند.  هنگامی که آب کافی به بدن رسیده باشد شما می توانید مدت طولانی تری ورزش کنید.
 
آب بنوشید تا پوستی درخشان و بدون چروک داشته باشید!
هنگامی که پوست شما دچار کم آبی باشد، خطوط ریز و چین و چروک عمیقی  برروی پوستتان دیده می شوند.  آب،  کرم زیبایی طبیعتی است.
نوشیدن آب  حجم آبرسانی به سلول های پوست را بالا می برد و صورت را  جوان نگاه می دارد.  
همچنین شستن صورت موجب بهبود گردش خون و رسیدن جریان خون به پوست شده و به درخشش پوست کمک می کند.

 

 

نشانی بهترین مراکز لیزر موهای زائد ایران نشانی بهترین مراکز لیزر موهای زائد ایران