تعداد زیادی از  متخصصان زیبایی، ابروها را مهم‌ترین  و تعیین کننده ترین بخش صورت می‌دانند .در واقع ابروها به نوعی کادر صورت شما میباشند و حالت صورت شما را تغییر میدهند  و به شما زیبایی زیادی  می بخشند .
به راحتی میتوان حالت ابروها را تغییر داد ولی حفظ بهترین فرم کار چندان ساده نیست .انجام اپیلاسیون به صورت منظم هزینه زیادی به همراه دارد و برداشتن آن‌ها با موچین هم دردناک بوده و ممکن است نتایج نامطلوبی هم داشته باشد .
لیزر موهای زائد ناحیه ابروها به شما کمک میکند تا همیشه شکل ایده‌آل ابروهای خود را حفظ کنید و زیبایی دائمی داشته باشید .پس از لیزر هم هیچ نگرانی  در خصوص انجام مکرر  ایپلاسیون و یا استفاده از موچین نخواهید داشت .

پروسیجر لیزر برای رفع موهای زائد ابروها

در این روش  از دستگاهی با شدت پرتوهای بالا برای نابودی فولیکولهای ناحیه درمانی استفاده می‌شود .بیشتر مراجعین روند لیزر درمانی را دردناک نمی‌دانند و آن را همانند ضربات یک لاستیک چرمی توصیف میکنند .معمولا به 8 تا 12 جلسه لیزر درمانی نیاز است که هر کدام حدود 20 دقیقه طول میکشند .
از آنجایی که انتخاب شکل ابروهایتان با شماست ،به خوبی می‌توانید ناحیه درمانی را گزینش کنید .پیش از آغاز جلسات ،متخصص مربوطه نوعی خودکار به شما میدهد تا به کمک آن فرم دلخواه ابروهایتان را رسم کنید .بنابراین فقط موهای خارج از خطوط رسم شده با لیزر رفع می‌شوند .جوهر این خودکارها به گونه‌ای طراحی شده است که در برابر پرتوهای لیزر واکنشی نشان نمیدهد .
بهتراست کمی در خصوص رفع موهای زائد این ناحیه محتاط باشید زیرا موهای رفع شده به صورت دائمی از بین میروند و غیر قابل برگشت هستند .بیشتر افرادی که از لیزر برای رفع موهای زائد ناحیه ا بروها استفاده میکنند ،موهای بالای ابروها و بین آن‌ها را انتخاب میکنند .بنابراین اگر میخواهی کمانی به ابروهای خود بدهید حتماً در خصوص مدل آن مطمئن شوید زیرا پس از آن فقط به کمک آرایش می‌توانید حالت ابروهایتان را تغییر دهید .

ایمنی لیزر موهای زائد ناحیه ابروها 

ایمنی لیزر برای نواحی اطراف چشمان هنوز تأیید نشده است و هر مرکزی رویکرد ویژه ای در این زمینه دارد .بهتر است حتماً پیش از آغاز جلسات درمانی با یک متخصص در خصوص خطرات احتمالی مشورت کنید .
یکی از خطرات کلی لیزر احتمال عدم رفع دائمی موهای زائد است که در این صورت  به جلسات بیشتری برای این کار نیاز خواهد بود .
پوست اطراف چشمان بسیار حساس است و این امکان وجود دارد که پرتوهای لیزر به بافت این ناحیه و نواحی زیرین آن آسیب رساند .اسیب های داخلی ین نواحی می‌تواند منجر به مشکلات جدی مانند نابینایی شود .لیزر موهای ناحیه زیر ابروها با بیشترین ریسک همراه است ولی میتوانند به راحتی موهای بالای ابروها و میان ابروها را با لیزر از بین ببرید .

هزینه لیزر موهای زائد ناحیه ابروها

هزینه این روش با توجه به جلسات درمانی و مرکز مربوطه متفاوت خواهد بود ولی ممکن است شما در نهایت به 12 جلسه درمانی نیاز داشته باشید .در انتخاب مرکز لیزر به تخصص و مهارت مرکز الویت دهید نه فقط صرفه اقتصادی .
رفع موهای زائد ناحیه ابروها به کمک لیزر روشی مقرون به صرفه و مناسب است که به صورت دائمی به ابروهای شما شکل میدهد   و زیبایی شما را دوچندان میکنند .

نشانی بهترین مراکز لیزر موهای زائد ایران نشانی بهترین مراکز لیزر موهای زائد ایران