شاید شما هم در خصوص طب سوزنی و اثر آن در بهبود انواع درد ها و بیماری شنیده باشید.اگر شما هم در این زمینه شک دارید و یا با نحوه عمل‌کرد طب سوزنی آشنا نیستد میتوانید این مقاله را مطالعه کنید :

1.ایا طب سوزنی ایمن است ؟
بله زیرا طب سوزنی توسط سوزنهای قابل بازیافتی انجام میگیرد که در زیر پوست قرار داده می‌شوند .این سوزنها کاملاً ا بهداشتی و استریل شده هستند ودر صورتی که توسط یک متخصص  در نقاط مختلفی از پوست قرار داده شوند ،امکان بروز عورارض جانبی به صفر خواهد رسید .

2.مزایای طب سوزنی کدامند ؟
طب سوزنی روشی درمانی است که بدون استفاده از دارو میتواند بیماری‌های شما را درمان نماید.بنابراین اصلاً اعتیاد اور نیست .متخصص مربوطه نحوه پاسخگویی شما به این روش را ارزیابی کرده  و در صورت نیاز تغییراتی ایجاد میکند .

3.ایا این روش تأیید شده است ؟
بله حدود 28 هزار متخصص در این زمنیه در آمریکا تأیید شده‌اند و سازمان سلامت جهانی هم درمان سی نوع از بیماری‌های مختلف از الرژی تا درد های مزمن را توسط طب سوزنی ممکن می‌داند .سازمان غذا و دارو هم این سوزنها را وسیله‌ای درمانی می‌داند .

4.چه زمانهایی باید برای طب سوزنی مراجعه نمود ؟
پاسخ این سؤال با توجه به وضعیت شما و نحوه عمل‌کرد این روش برای شما متفاوت است .ممکن است چندین جلسه طول بکشد تا شما بتوانید نتایج حاصل از طب سوزنی را مشاهده کنید ولی به طور متوسط بهتر است تعداد جلسات درمانی را بین 5 تا 10  عدد درنظر بگیرید .

5.ایا محدودیتی پس از درمان وجود دارد ؟
احتمالاً پس از طب سوزنی آرامش زیادی را تجربه  خواهید کرد زیرا این روش بسیار آرام‌بخش است بنابراین بهتر است فردی شما را تا خانه همراهی نماید .سعی کنید پس از درمان کمی استراحت کنید و کارهای سنگین انجام ندهید و از داروهای تجویزی پزشکتان مصرف کنید .

نشانی بهترین مراکز لیزر موهای زائد ایران نشانی بهترین مراکز لیزر موهای زائد ایران