میتوانید از این مواد غذایی به عنوان بهبود دهنده ی های سوخت وس از در کنار غذای خود مصرف کنید :

1.گریپ فروت 
گریپ فروت هیچ ماده ی مؤثر در کاهش وزنی ندارد ولی باعث می‌شود تا شما با کالُری کمتر، بیشتر حس سیری کنید  زیرا فیبر های محلول آن در مدت زمان بیشتری حل می‌شوند .مصرف یک لیوان آب گریپ فروت  و یا نصف گریپ فروت پیش از وعده غذایی باعث می‌شود تا شما حس سیری کنید بنابراین شما غذای کمتری مصرف میکنید .

2.هندوانه 
موادی که میزان زیادی آب دارند باعث می‌شوند تا حجم بیشتری از معده شما پر شود .این حالت به بدن شما سیگنال میدهد که ظرفیت معده پر است و فضا کمی برای سایر مواد غذایی وجود دارد .تعداد زیادی از میوه‌ها و سبزیجات خام سرشار از آب  و مواد غذایی هستند و کالُری کمی دارند .هندوانه نمونه خوبی است .این میوه شامل انتی اکسیدان  و ویتامین های آ و سی میباشد .

3.گلابی  و سیب 
گلابی و سیب هم شامل میزان زیادی از آب میباشند .بهتر است آن‌ها را با پوست میل کنید تا فیبر بیشتری به بدنتان برسد و برای مدت بیشتری حس سیری کنید .میوه ها بهتر از عصاره آن‌ها هستند زیرا فیبر بیشتری دریافت میکنید  و باید آن‌ها را بجوید .این کار به مدت زمان بیشتری نیاز دارد  و مقداری کالُری در حین جویدن هم مصرف می‌شود .

9.انگور در برابر کشمش 
دو فنجان انگور را با یک چهارم فنجان کشمش مقایسه کنید .هر کدام را که انتخاب کنید کمی بیش تر از 100 کالُری خواهد داشت ولی احتمالاً انگور بهتر خواهد بود .ترکیب کشمش و کران بری هم میتواند سالاد خوبی به شما بدهد .

10.توت ها 
توت ها هم همانند سایر میوه‌ها شامل میزان زیادی از آب میباشند .همچنین شیرین بوده و نیاز شما به مواد قندی را به خوبی پاسخ می‌گویند .زغال اخته گزینه خیلی خوبی میباشد زیرا شامل میزان زیادی از انتی اکسیدان ها است و میتوانید آن را همه جا بیابید .

نشانی بهترین مراکز لیزر موهای زائد ایران نشانی بهترین مراکز لیزر موهای زائد ایران