منوی اصلی
بهترین متخصصین و مراکز مغزواعصاب و روان در تهران

درد مچ دست

Ulnar wrist pain

درد مچ دست دردی د رپهلوی مچ دست و مخالف انگشت است.این درد ممکن است به شدت به علت آن وابسته باشد و با بلند کردن یک چیز یا پیچاندن مچ دست بدتر شود.درد مچ دست ممکن است به شختی تشخیص داده شود چرا که دلایل احتمالی فراوانی دارد.از جمله:

شرح بیماری

درد مچ دست دردی در پهلوی مچ دست و مخالف انگشت است.این درد ممکن است به شدت به علت آن وابسته باشد و با بلند کردن یک چیز یا پیچاندن مچ دست بدتر شود.درد مچ دست ممکن است به شختی تشخیص داده شود چرا که دلایل احتمالی فراوانی دارد.از جمله:


•    افتادن. علت معمول درد مچ دست افتادن روی یک دست می باشد که ممکن است موجب شکستن استخوان مچ گردد.
•    آسیب های ناشی از ورزش. ورزش های خاص(مانند تنیس،گلف و فوتبال) میتوانند موجب آسیب دیدن مچ دست و آسیب به غضروف ها و تاندون ها شوند
•    خطرات احتمالی. استفاده از موس کامپیوتر یا کیبورد در حالت هایی که به مچ دست فشار می آورند میتواند منجر به درد مچ دست شود.نجاران و لوله کش ها نیز ممکن است دچار درد مچ دست شوند چرا که معمولا ناچارند از وسیله های مختلفی  در محیط های کوچکی استفاده کنند که مچ دست را در حالت های خطرناکی قرار میدهد.

برای پرسیدن سوالات پزشکی خود، می توانید به ربات تلگرام هوشمند سبزوسالم مراجعه کرده و سوالات خود را از پزشکان متخصص بپرسید.
آدرس ربات تلگرام سبزوسالم:

https://t.me/askq_bot
درد مچ دستبلند کردن یک چیز یا پیچاندن مچ دست
مقالات مرتبط
درمان بی خوابی بدون دارو (کلیک کنید)
اینجا باهوش تر میشوید!
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه