منوی اصلی
انتخاب بخش بندی سوالات
ایا والسارتان را با هیدروکلرتیازید میشود مصرف کرد.فشارخون من14/9 میباشد و والسارتان میخورم ولی بمرور اثرش کم شده با خوردن والسارتان هنوز 14/9 میباشد
پاسخ
مرکز تحقیقات سبزوسالم
۴۸ / ۱۰ / ۱۱ | ساعت ۴ ق.ظ

سلام، دوست گرامی داروهای والسارتان و هیدروکلرتیازید به تنهایی و یا به همراه سایر دارو ها برای درمان فشار خون بالا به تجویز میگردد. نحوه مصرف این دو دارو باید توسط پزشک معالج تعیین گردد. توصیه میشود خودسرانه میزان مصرف تغییر پیدا نکند و یا قطع نگردد و با پزشک معاج خود در این باره مشورت نمایید تا بررسی بیشتری انجام گردد و در صورت لزوم داروی دیگری تجویز گردد.

برای پرسیدن سوالات پزشکی خود، می توانید به ربات تلگرام هوشمند سبزوسالم مراجعه کرده و سوالات خود را از پزشکان متخصص بپرسید.
آدرس ربات تلگرام سبزوسالم:

https://t.me/askq_bot
تخفیف لیزر موهای زائد ویژه ماه رمضان
مقالات تصادفی

آخرین چند رسانه ای های پزشکی و سلامت

آخرین تست های سلامتی

از پزشکان ما بپرس
سوالات خود را از پزشکان متخصص ما بپرسید

در صورت که سوال و یا مشکل پزشکی خاصی دارید به راحتی می توانید سوالات خود را از پزشکان متخصص ما بپرسید و به سرعت پاسخ تخصصی دریافت کنید. برای این منظور می توانید از ربات تلگرامی ما با نام @askq_bot استفاده کنیبد.

برای انتقال به ربات پرسش و پاسخ پزشکی کلیک کنید
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه