منوی اصلی
انتخاب بخش بندی سوالات
نامزد من دچار بیماری دوقطبی هستند و پسری40 ساله هستند حدود بیست سال مصرف مواد مخدر داشتند و حدود هشت ماهه نامزد هستیم و با وجود من مقدار مواد مصرفی که تریاک هست کم شده در این مدت بارها تلاش به قطع مصرف کرده و دوباره شروع کرده و دوباره تلاش برای قطع مصرف .میگه پیش مشاور میریم اما نمیدونم چرا حاضر نیست و قرصای اعصاب استفاده میکنه مثل گاباپنتین.نورتیریپتیرین.آسنترا و گاهی که خوابش نمیبره کلونازپام .آیا ارتباطمونو ادامه بدیم ؟ وایا وجود من به ایشون کمک میکنه ؟ 30 سال سن دارم و همیشه سعی میکنم مقابل رفتارهای عصبیش اروم باشم و با ارامش من سریع اروم میشه.
پاسخ
دکتر مريم عبداللهي، روانشناس و نوروتراپيست دکتر مريم عبداللهي، روانشناس و نوروتراپيست
۴۸ / ۱۰ / ۱۱ | ساعت ۴ ق.ظ

پيشنهاد ميشود جهت بررسي هاي لازم و قبل از هر اقدام جدي با همكار زوج درمانگر ما جناب دكتر شيباني ملاقات داشته باشيد

خيابان شريعتي روبروي دولت خيابان امامزاده جنب فروشگاه جامبو پ ١٤ ط ٢ واحد ٨ 021-22636863 021-22648627

برای پرسیدن سوالات پزشکی خود، می توانید به ربات تلگرام هوشمند سبزوسالم مراجعه کرده و سوالات خود را از پزشکان متخصص بپرسید.
آدرس ربات تلگرام سبزوسالم:

https://t.me/askq_bot
تخفیف لیزر موهای زائد ویژه ماه رمضان
مقالات تصادفی

آخرین چند رسانه ای های پزشکی و سلامت

آخرین تست های سلامتی

از پزشکان ما بپرس
سوالات خود را از پزشکان متخصص ما بپرسید

در صورت که سوال و یا مشکل پزشکی خاصی دارید به راحتی می توانید سوالات خود را از پزشکان متخصص ما بپرسید و به سرعت پاسخ تخصصی دریافت کنید. برای این منظور می توانید از ربات تلگرامی ما با نام @askq_bot استفاده کنیبد.

برای انتقال به ربات پرسش و پاسخ پزشکی کلیک کنید
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه