منوی اصلی
انتخاب بخش بندی سوالات
بنده در اثر خوردن قرص کتوتیفن (به علت خارش دست وپا یائسگی)دچار بثورات پوست در یک دست شده ام البته نه زیاد چه کنم
پاسخ
دکتر مهسا سعيديان دکتر مهسا سعيديان
۴۸ / ۱۰ / ۱۱ | ساعت ۴ ق.ظ

سلام با پزشكي كه تجويز كردند مشورت كنيد

اگر مشكل جدي نباشه ميتونيد ادامه بديد

اصفهان دروازه شيراز چهارباغ بالا كوچه مسجدالرضا(كاظمي پور٣٥)ساختمان ٩٩ طبقه اول واحد ١٣ @drsaeedian Insta:dr.mahsa.saeedian 3136639913

برای پرسیدن سوالات پزشکی خود، می توانید به ربات تلگرام هوشمند سبزوسالم مراجعه کرده و سوالات خود را از پزشکان متخصص بپرسید.
آدرس ربات تلگرام سبزوسالم:

https://t.me/askq_bot
تخفیف لیزر موهای زائد ویژه ماه رمضان
مقالات تصادفی

آخرین چند رسانه ای های پزشکی و سلامت

آخرین تست های سلامتی

هر روز باهوش تر شوید (کلیک کنید)
اینجا باهوش تر میشوید!
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه