منوی اصلی
انتخاب بخش بندی سوالات
سلام از زمانی که سیپروفلوکساسین را مصرف کرده ام مدفوع سیاه رنگ دارم با این که یک هفته است که مصرف اش رو قطع کردم. علت چیه ممنون میشم کمکم کنید.
پاسخ
مرکز تحقیقات سبزوسالم
۴۸ / ۱۰ / ۱۱ | ساعت ۴ ق.ظ

دوست گرامی 

از داروی سیپروفلوکساسین ، در درمان عفونت استفاده میشود .این دارو همانند باقی داروها عوارض جانبی خود را دارد . در این مورد که مدفوع سیاه شده است ، اگر خود به خود خوب نشد ، با پزشک معالج مشورت کنید 

.

امیدوارم مشکل حل شود 

با آرزوی سلامتی شما 

برای پرسیدن سوالات پزشکی خود، می توانید به ربات تلگرام هوشمند سبزوسالم مراجعه کرده و سوالات خود را از پزشکان متخصص بپرسید.
آدرس ربات تلگرام سبزوسالم:

https://t.me/askq_bot
تخفیف لیزر موهای زائد ویژه ماه رمضان
مقالات تصادفی

آخرین چند رسانه ای های پزشکی و سلامت

آخرین تست های سلامتی

درمان بی خوابی بدون دارو (کلیک کنید)
اینجا باهوش تر میشوید!
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه