منوی اصلی
انتخاب بخش بندی سوالات
سلام پس از یک ترس شدید درشب اکنون تاریک که میشود از تنهایی میترسم به خصوص هنگام خواب
پاسخ
مرکز تحقیقات سبزوسالم
۴۸ / ۱۰ / ۱۱ | ساعت ۴ ق.ظ

سلام، دوست گرامی ترس حالت عاطفي رواني بسيار پيچيده و نيرومندي است كه در تمام افراد انساني وجود دارد و اين نيرو براي بقاي نوع بشر ضروري و لازم است ، چرا كه اگر ترس وجود نداشته باشد، انسان خود را با خطر مواجه كرده و از بين مي‌رود بنابر اين حد متعادلي از ترس براي همه لازم و ضروري است ، ولي اگر اين حالت از مقدار بهنجار تجاوز كند ، نه تنها مفيد نيست بلكه مخرّب خواهد بود و عنوان نابهنجاري به خود مي‌گيرد و بايد درمان شود .ترس از تاريكي و تنهايي مشكل حادي نیست و درمان آن بسيار آسان است و مي‌توانيد با مراجعه به روانشناس آن را درمان كنيد. دوست عزیز این را در نظر بگیرید که عدم توجه به این مساله و کنترل آن میتواند موجب تشدید این حالت گردد. 

برای پرسیدن سوالات پزشکی خود، می توانید به ربات تلگرام هوشمند سبزوسالم مراجعه کرده و سوالات خود را از پزشکان متخصص بپرسید.
آدرس ربات تلگرام سبزوسالم:

https://t.me/askq_bot
تخفیف لیزر موهای زائد ویژه ماه رمضان
مقالات تصادفی

آخرین چند رسانه ای های پزشکی و سلامت

آخرین تست های سلامتی

از پزشکان ما بپرس
سوالات خود را از پزشکان متخصص ما بپرسید

در صورت که سوال و یا مشکل پزشکی خاصی دارید به راحتی می توانید سوالات خود را از پزشکان متخصص ما بپرسید و به سرعت پاسخ تخصصی دریافت کنید. برای این منظور می توانید از ربات تلگرامی ما با نام @askq_bot استفاده کنیبد.

برای انتقال به ربات پرسش و پاسخ پزشکی کلیک کنید
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه