منوی اصلی
انتخاب بخش بندی سوالات
جدید تر ین متد برای ترک سیکار نوجوانی که گاها سیگار میکشه
پاسخ
دکتر مصطفی امیری دکتر مصطفی امیری
۴۸ / ۱۰ / ۱۱ | ساعت ۴ ق.ظ

روش های متنوعی برای ترک سیگار وجود دارد که عمده این روش ها غیر دارویی و متمرکز روی درمان های رواندرمانی اند. و تقریبا همه روش های جدید نیز همین اند.

برای کسب اطلاعات دقیق می توانید با پزشکان مجموعه جایروس نوبت ویزیت بگیرید. 

اتوبان رسالت، مابین میدان رسالت و چهار راه سرسبز، ساختمان آلومینا، طبقه 5 021-123456789
مرکز تحقیقات سبزوسالم
۴۸ / ۱۰ / ۱۱ | ساعت ۴ ق.ظ

سلام، دوست گرامی در حال حاضر روش های متعدد و متنوعی برای ترک سیگار در دنیا وجود دارد و هر روز بر تعداد این روش ها افزوده میشود. مهم تر از نوع روش، اراده و تصمیم فرد برای اینکار است. لزوما جدید بودن روش، نشان از مفید و موثر بودن آن نیست. توصیه میشود ابتدا برای فرد ایجاد انگیزه کرد. انگیزه یعنی تلاش برای رسیدن فرد سیگاری به اینکه خود بخواهد نه دیگران؛ به عبارت دیگر اطرافیان تنها می توانند در ایجاد انگیزه، کمک کننده باشند و این خود فرد است که باید انگیزه را در خود ایجاد کند.باید فرد نسبت به مضرات کشیدن سیگار کاملا آگاه شود تا بتواند به طور جدی اقدام به ترک آن نماید.

برای پرسیدن سوالات پزشکی خود، می توانید به ربات تلگرام هوشمند سبزوسالم مراجعه کرده و سوالات خود را از پزشکان متخصص بپرسید.
آدرس ربات تلگرام سبزوسالم:

https://t.me/askq_bot
تخفیف لیزر موهای زائد ویژه ماه رمضان
مقالات تصادفی

آخرین چند رسانه ای های پزشکی و سلامت

آخرین تست های سلامتی

درمان بی خوابی بدون دارو (کلیک کنید)
اینجا باهوش تر میشوید!
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه