منوی اصلی
انتخاب بخش بندی سوالات
..مرسی از زمانی که برای پاسخ به من گذاشتین حتما پیگیری میکنم از طریق کولونوسکوپی، ولی من سه چهار هفته پیش که دردهام شروع شد . رفتم پیش ارتوپد و گفتم شاید مشکل ارتوپدی باشه چون زانو درد همیشه بوده باهام . ولی xray لگن هیچ گونه آرتروز ی نشون نداد . البته تورم هم دارم نمیدونم برای ارتوپدی هست . آیا سوالم ممکن هست تشخیصتون را تغییر بده یا جا به جا کنه .
پاسخ
مرکز تحقیقات سبزوسالم
۴۸ / ۱۰ / ۱۱ | ساعت ۴ ق.ظ

دوست گرامی ، 

همان طور که گفتیم   واقعا تشخیص  بدون دیدن ، آزمایشات  و بررسی های بالینی  امکان پذیر نیست ، با این حال مشکل ارتوپدی بعید است زمینه ساز  این مشکل باشد . این مشکل به احتمال خیلی زیاد به خاطر فشرده شدن عصب ها به وجود آمده است . التهاب در منطقه نشان  دهنده مشکل عصبی است . البته بزرگ شدن غدد لنفاوی در این ناحیه میتواند التهاب ایجاد کند . گره های لنفاوی میتونن به خاطر فاکتور های متفاوتی بزرگ شن که سرطان یکی از آنهاست . بنابراین توصیه میکنیم کولونوسکوپی رو در اسرع وقت انجام بدین..

برای پرسیدن سوالات پزشکی خود، می توانید به ربات تلگرام هوشمند سبزوسالم مراجعه کرده و سوالات خود را از پزشکان متخصص بپرسید.
آدرس ربات تلگرام سبزوسالم:

https://t.me/askq_bot
تخفیف لیزر موهای زائد ویژه ماه رمضان
مقالات تصادفی

آخرین چند رسانه ای های پزشکی و سلامت

آخرین تست های سلامتی

درمان بی خوابی بدون دارو (کلیک کنید)
اینجا باهوش تر میشوید!
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه