منوی اصلی
انتخاب بخش بندی سوالات
با سلام دختری دارم که از سن 16 سالگی در خواب تشنج میکند به مدت پنج دقیقه عضلاتش را سفت میکند و زبانش را گاز میگیرد وآب هم از گوشه دهانش میریزد و وقتی عضلاتش شل شد هوشیاری خود را از دست میدهد و فقط به گوشه ای خیره میشود وقتی خوب شد حالت تهوع شدید دارد و سرش گیج میرود و پاهاش سست میشود ، سی تی اسکن و ام آر ای دادیم وگفتن هیچ مشکلی ندارد من باید چیکار کنم ؟
پاسخ
مرکز تحقیقات سبزوسالم
۴۸ / ۱۰ / ۱۱ | ساعت ۴ ق.ظ

دوست گرامی ،

برخی از بیماری های دیگر می توانند علایم شبیه به صرع را ایجاد کنند. این می تواند مشکل تشخیص را دشوار کند. بنابراین، یک متخصص تشخیص سرع (نورولوژیست مجرب )

برای درمان برگزینید .

متخصص صرع ممکن است تست هایی به عمل آورد.تست ها  شامل آزمایشهای EEG و احتمالا اسکن MRI می باشد. هیچکدام از این آزمایشها نمیتوانند اثبات کنند که شما صرع دارید  یا صرع ندارید. نتایج این آزمایش ها گاهی می توانند اطلاعات مفید، مانند علت احتمالی صرع و انواع تشنج را داشته باشند.

برای پرسیدن سوالات پزشکی خود، می توانید به ربات تلگرام هوشمند سبزوسالم مراجعه کرده و سوالات خود را از پزشکان متخصص بپرسید.
آدرس ربات تلگرام سبزوسالم:

https://t.me/askq_bot
تخفیف لیزر موهای زائد ویژه ماه رمضان
مقالات تصادفی

آخرین چند رسانه ای های پزشکی و سلامت

آخرین تست های سلامتی

درمان بی خوابی بدون دارو (کلیک کنید)
اینجا باهوش تر میشوید!
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه