منوی اصلی
انتخاب بخش بندی سوالات
ایاداروهای اتنالول.والسارتان.هیدروکلوتراید.باعث اب مروارید میشوند
پاسخ
مرکز تحقیقات سبزوسالم
۴۸ / ۱۰ / ۱۱ | ساعت ۴ ق.ظ

دوست گرامی ،

آب مروارید به علت تار شدن عدسی چشم ایجاد میشود . عدسی به تدریج تیره و کدر میشود 

دلایل آن میتواند ، قند (دیابت) ضربه ، افزایش سن ، استفاده از داروهای کورتونی ، جراحی ، اشعه فرابنفش .... باشد 

داروهای ذکرشده برای مشکلات قلبی عروقی و فشار خون و تنظیم سدیم خون  استفاده می شوند .

در این مورد باید بررسی شود.

با آرزوی سلامتی شما 

برای پرسیدن سوالات پزشکی خود، می توانید به ربات تلگرام هوشمند سبزوسالم مراجعه کرده و سوالات خود را از پزشکان متخصص بپرسید.
آدرس ربات تلگرام سبزوسالم:

https://t.me/askq_bot
تخفیف لیزر موهای زائد ویژه ماه رمضان
مقالات تصادفی

آخرین چند رسانه ای های پزشکی و سلامت

آخرین تست های سلامتی

درمان بی خوابی بدون دارو (کلیک کنید) راز گفتگو با همسر
اینجا باهوش تر میشوید!
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه