منوی اصلی
انتخاب بخش بندی سوالات
باسلام.دوسال پیش بخاطروجودتوده ای بدخیم درسینه جراحی شدم بعدازجراحی شیمی درمانی وپرتودرمانی.ازامپول دیفرلین سه ماهه استفاده کردم بمدت یکسال،الان مدت هفت ماهه که ازاخرین تزریقم گذشته اماهنوزپریودنشدم،ودرگیرعوارض یائسگی مثل گرگرفتگی،تغییر خلق و خو،هستم،میخام بدونم ایااین روندطبیعیه یابایددرمان دیگری صورت بگیره
پاسخ
مجموعه پزشکان جایروس مجموعه پزشکان جایروس
۴۸ / ۱۰ / ۱۱ | ساعت ۴ ق.ظ

چندان طبیعی نیست و نیاز به درمان تکمیلی وجود دارد.

شریعتی, تقاطع دولت کوچه امامزاده,پلاک 14 واحد 6 021-22616377

برای پرسیدن سوالات پزشکی خود، می توانید به ربات تلگرام هوشمند سبزوسالم مراجعه کرده و سوالات خود را از پزشکان متخصص بپرسید.
آدرس ربات تلگرام سبزوسالم:

https://t.me/askq_bot
تخفیف لیزر موهای زائد ویژه ماه رمضان
مقالات تصادفی

آخرین چند رسانه ای های پزشکی و سلامت

آخرین تست های سلامتی

هر روز باهوش تر شوید (کلیک کنید)
اینجا باهوش تر میشوید!
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه