منوی اصلی

تست روان‌شناسی: سنجش میزان اعتماد و بی‌اعتمادی

10 سوال
فرقی نمی‌کند دختر باشید یا پسر، اگر در آستانه ازدواج هستید باید با آگاهی کامل تصمیم بگیرید و البته باید بدانید که اولین شرط برای اینکه متوجه شوید آیا اصلا شخصیت شما به گونه‌ای هست که عاشق شوید، بررسی میزان اعتمادتان به دیگران است؛ اعتمادی که باعث می‌شود عشق به طرف مقابلتان بیشتر نمود پیدا کند. اولین شرط برای اینکه متوجه شوید آیا اصلا شخصیت شما به گونه‌ای هست که عاشق شوید، بررسی میزان اعتمادتان به دیگران است چراکه برای داشتن زندگی عاشقانه باید اعتماد دوطرفه در آن شکل بگیرد. اگر می‌خواهید بدانید که آیا می‌توانید عشق حقیقی را در زندگیتان تجربه کنید، باید به ۱۰ سوال آزمون روان‌سنجی ادامه پاسخ دهید. در خور ذکر است که شما باید برای انتخاب گزینه «صحیح» یا «غلط» برای هر عبارت، اولین گزینه‌ای را انتخاب کنید که به نظرتان با روحیات شما سازگار‌تر است. بدین گونه نتیجه آزمون به واقعیت نزدیک‌تر خواهند بود.

۱- معمولاً به دیگران پول قرض نمی‌دهم؛ زیرا از دشواری‌های زمان پس گرفتن پولم بیزارم.

۲- بیشتر افرادی که از دیگران انتقاد می‌کنند، می‌خواهند عیوب خودشان را پنهان کنند. آن‌ها در واقع اصلا نمی‌دانند چه می‌گویند.

۳- بیشتر مردم نظر و دیدگاه واقعیشان را زمانی که برایشان سود داشته باشد، پنهان می‌کنند و واقعیت وجودیشان را نشان نمی‌دهند.

۴- بیشتر مردم زمانی که وسیله‌ای از فردی قرض بگیرند و به آن صدمه‌ای کوچک و غیرقابل تحمل بزنند، مشکل ایجاد شده را پنهان می‌کنند و به قرض دهنده چیزی نمی‌گویند تا مشکلی برایشان ایجاد نشود.

۵- بیشتر مردم بیش از حد به دیگران وابسته هستند و تنها راه پیشرفتشان را از طریق کمک‌های دیگران می‌دانند.

۶- خیلی راحت می‌توانم، دیگران را‌‌‌ رها کنم.

۷- اگر رئیس شرکتی که در آن فعالیت می‌کنم، بگوید که چون سود کمی داشته است نمی‌تواند به کارمندان پاداش بدهد، در صداقت رئیس شرکت شک می‌کنم.

۸- بیشتر افرادی که در مسئولیت‌های مهم مشغول به کار هستند از مراجعه کنندگان رشوه دریافت می‌کنند.

۹- دلیل موفقیت افراد موفق این است که افراد مهمی را می‌شناسند نه اینکه کارهای مهمی را به خوبی می‌توانند انجام دهند.

۱۰- مردم امروز نسبت به افراد نسل قبل کمتر به مسائل اخلاقی اهمیت می‌دهند و بیشتر به دنبال منافع شخصیشان هستند.

گوش و حلق و بینی

گوش و حلق و بینی

گوش و حلق و بینی

کمک‌های اولیه

کمک‌های اولیه

کمک‌های اولیه

دهان و دندان

دهان و دندان

دهان و دندان

پوست، مو و ناخن

پوست، مو و ناخن

پوست، مو و ناخن

روانپزشکی و روانشناسی

روانپزشکی و روانشناسی

روانپزشکی و روانشناسی

درمان بی خوابی بدون دارو (کلیک کنید)
اینجا باهوش تر میشوید!
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه