در صورتی که در شهر مشهد قرار دارید و به دنبال مطب معتبر و با قیمت مناسب برای لیزر موهای زائد هستید، نگران نباشید. شعبه مشهد ما یک کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد را ایجاد کرده است که میتوانید از خدمات حرفه ای این کلینیک استفاده نمایید.

زمانی که شما بخواهید موهای زائد بخش های مختلف بدن خود را بصورت همیشگی از بین ببرید می توانید از تکنولوژی لیزر مکوهای زائد استفاده کنید. کیفیت این عمل به شدت بستگی به نوع دستگاه و تکنولوژی مورد استفاده آن دارد.

از ویژگی های شعب ما، استفاده از مجرب ترین کادر تخصصی می باشد که با بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد، به شما خدمات مختلفی را ارائه می دهند.

مطب تخصصی لیزر موهای زائد مشهد:

در این مطب تخصصی خدمات لیزر با دستگاه دایود تکنولوژی لیزر الیو آمریکا، خدمات ابدومینوپلاستی، لیپولیز،پروتز پستان،ماموپلاستی،ماستوپکسی و ...، بلفاروپلاستی ارائه می شود. این شعبه زیر نظر دکتر زهرا خانی متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر درمانی می باشد.

  • دکتر زهرا خانی پوست، مو، زیبایی و لیرو درمانی
  • لیزر موهای زائد

نشانی مطب تخصصی مشهد: مشهد، احمد آباد، خیابان عارف، عارف ۳، پلاک ۲۶

دقت کنید که لیزر موهای زائد در این شعبه با دستگاه دایود است واگر تمایل دارید برای لیزر با دستگاه الکساندرایت نوبت بگیرید با شعبه پاسداران تهران یا شعبه رسالت تهران تماس بگیرید

شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 10 صبح الی 7 بعدازظهر):

09150784617