Deprecated: __autoload() is deprecated, use spl_autoload_register() instead in /home/sabzosalem/public_html/newsite/model/PHPMailer/PHPMailerAutoload.php on line 45
مراکز لیزر موهای زائد بوشهر
منوی اصلی

لیزر موهای زائد بوشهر

جشنواره تخفیف لیزر موهای زائد بوشهر
 
 

در صورتی که در شهر بوشهر قرار دارید و به دنبال مطب معتبر و با قیمت مناسب برای لیزر موهای زائد هستید، نگران نباشید. شعبه بوشهر ما یک کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد را ایجاد کرده است که میتوانید از خدمات حرفه ای این کلینیک استفاده نمایید.

زمانی که شما بخواهید موهای زائد بخش های مختلف بدن خود را بصورت همیشگی از بین ببرید می توانید از تکنولوژی لیزر موهای زائد استفاده کنید. کیفیت این عمل به شدت بستگی به نوع دستگاه و تکنولوژی مورد استفاده آن دارد.

از ویژگی های شعب ما، استفاده از مجرب ترین کادر تخصصی می باشد که با بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد، به شما خدمات مختلفی را ارائه می دهند.

مطب تخصصی لیزر موهای زائد بوشهر:

در این مطب تخصصی خدمات لیزر با دستگاه دایود الکس (پلاتینیوم)، خدمات ابدومینوپلاستی، لیپولیز،پروتز پستان،ماموپلاستی،ماستوپکسی و ...، بلفاروپلاستی ارائه می شود. این شعبه زیر نظر دکتر بهناز حفظ اله پزشک پوست، مو، زیبایی و لیزر درمانی می باشد.

  • پوست، مو، زیبایی، تغذیه، و رژیم درمانی 
  • تزریق بوتاکس
  • تزریق ژل
  • رفع سیاهی، گودی و پف چشم

شماره های تماس و نشانی:

  • به زودی مرکز جدید معرفی میشود 
مقالات تصادفی
درمان بی خوابی بدون دارو (کلیک کنید)
اینجا باهوش تر میشوید!
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه